JNF KIDS NEW SEZON

Biz Kimiz ?

1990 yılı Bursa bölgesi pazarlarında başlayan ticari hayatıma, bölgesinin en büyük imalat ve toptan satışına ulaşarak yılların getirdiği bilgi birikim ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Yurtiçi ve Yurt dışı müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Jnf Kids varlık gösterdiği sektöründe daha büyük rekabet avntajlarını sergileyerek apzar hacmini geliştirmeyi hedefler. Bu hedefe personelimizin profesyonel çözüm, kaliteli ürün üretir.

Vizyon

Uluslararası geçerliliği olan yenilikçi yönetim ve denetim sistemlerini kullanarak tüm dünyaya birinci kalite ürün tedarik etmek ve üretmek.

Misyon

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Teknolojik Gelişmeleri Yakından Takip ve Uygulama

Üstün Kalitede Üretim

Sürekli Yeni Tasarım

TÜRKİYENİN EN İYİ BEBEK TEKSTİL ÜRETİCİSİ

0
Yıllık Üretim
0
Her Sene Yeni Tasarım
0
Mutlu Müşteri
0
Gönderilen Ülke

Üretim Sürecimiz

Müşteri Talebi

Müşterilerimizden gelen üretim talepleri doğrultusunda ön hazırlıklarımızı yapıyoruz. Yeni koleksiyonlar için hangi desenler, renkler, ürün tipleri, kumaş kaliteleri vb. isteniyorsa buna göre talepleri topluyor ve çalışmalarımıza başlıyoruz.

Kumaş

Gerek numune yapımı gerek sipariş üretimleri için ihtiyaç duyulan her türlü kumaşı istenen kalitelerde buluyoruz. Doğru gramajda, istenen renkte ya da baskıda olacak şekilde bu kumaşları elde edip müşterilerimizin üretimlerinde kullanıyoruz.

Aksesuar

Üretimde kullandığımız her türlü fermuar, düğme, çıtçıt, etiket, hang tag, reklam kartı, çanta, kraft poşet, biye, arabiye gibi aksesuarları tedarikçilerimizden karşılıyoruz. Aksesuar konusunda araştırma ve geliştirmeleri müşterilerimiz için yapıyoruz. Her zaman en kaliteli aksesuarları tercih ediyoruz.

Örgü

Triko örgü makinelerimiz ile müşterilerimizin farklı model örgü ürünlerini kolaylıkla üretiyoruz. Model çalışıyor, ürün geliştiriyor ve istenen özelliklerde triko örgü ürün ve numuneleri ortaya çıkarıyoruz.

Modelleme

Müşterilerimizin istedikleri ürün modellerini en son teknoloji cihazlarımızla, gelişmiş yazılımlarımız ve çizim programlarımızla dijital hale getiriyoruz. Kumaş kesimi öncesinde uygun modelleme teknikleri ile oluşturduğumuz kalıplarımızı kullanıma hazırlıyoruz.

Planlama

Kumaş ihtiyaçlarını, aksesuar gereksinimlerini tespit ederek ön hazırlıkları yapıyoruz. İhtiyaçların karşılanmasını müteakip hangi kumaşın ne zaman kesileceği, kesilen kumaşların ne zaman ve nasıl dikileceği, baskı ve nakış operasyonlarının organize edilmesi gibi gereklilikleri planlıyor ve uyguluyoruz.

Kesim

Kumaş toplarının model parçalarına ayrılması için kesim işlemlerini büyük bir titizlikle yapıyoruz. Öncelikle pastal serim işlemlerini yapıyor, ardından otomatik kesim makinemiz (auto-cutter) ile kumaşların model parçalarına ayrılmasını sağlıyoruz.

Nakış

Lazerli kesim teknolojisine de sahip olan nakış makinelerimiz ile istenen her türlü deseni nakışlayabiliyoruz. Müşterilerin gönderdiği ya da tarafımızdan ayarlanmasını istedikleri desenleri nakış bölümümüzde oluşturuyoruz. İstenen renk ve ip çeşitlerine göre her türlü kumaş üzerine nakış desenlerini başarıyla işleyebiliyoruz.

Dikim

Siparişlerimizin ürünlere dönüşmesindeki en kritik nokta olan dikim işlemlerine çok önem veriyoruz. Kaliteli işçilik ve kusursuz detaylar için konfeksiyon işlemlerine hassasiyetle eğiliyoruz. Ara kontrollerimiz ile işçilik ve dikim konusundaki başarımızı denetleyip pekiştiriyoruz. Farklı tipteki dikiş makinelerimiz ile her türlü dikim talebini karşılayabiliyoruz.

Kalite Kontrol

Konfeksiyonu tamamlanan tüm ürünleri kalite kontrol departmanımızda incelemeye alıyoruz. Ürünlerin üzerinde hiçbir hatanın, lekenin, problemin olmaması için kontrol işlemlerimizi sağlıyoruz. Gereken niteliklerde olmayan ya da herhangi bir sorun tespit edilen ürünleri sevkiyata vermiyoruz ve üretim hattımızdan ayırıyoruz.

Paketleme

Paketleme işlemini deneyimli personelimizle gerçekleştiriyoruz. Plastik poşet, jelatin poşet, PVC çanta, kraft paket gibi çok farklı malzemeleri istenen şekilde değerlendirerek paketleme işlemlerinde kullanabiliyoruz. Reklam kartı, hang tag gibi aksesuarların paketlerde kullanılmasını sağlıyor, paketler üzerine barkod ve uyarı yazılarını yapıştırıyoruz.

Sevkiyat

Üretimi biten ve kalite kontrolü sağlanan tüm ürünleri titizlikle kolileyerek müşterilerimizin adreslerine sevk ediyoruz. Kolileme işlemlerini dikkatlice yapan ekiplerimiz, sevkiyat işlemlerini de aynı özenle gerçekleştiriyor. Müşterilerimizin taleplerine göre kara, deniz ya da hava yolu üzerinden sevkiyat işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Türkiye’nin En Kaliteli Bebek Giyim Üreticilerinden Jnf Kids ile tanışın.

Hemen Bize Yazın

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.